Hakkımızda

Kalite & Uzmanlığın Buluştuğu Adres

HAKKIMIZDA

 

SERVİS Matbaa Malzemeleri A.Ş.’nin kuruluş fikri, DELTA ROLL Kauçuk Merdane A.Ş.’nin 2021 yılının  başında üretime geçerek Basım Sektörümüze hizmet vermeye başlamasını takiben sunmuş olduğumuz kalite anlayışımız neticesinde müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talepler doğrultusunda oluşmuştur.

 

Uzun yıllar Ankara’da Basım ve Yayıncılık sektörüne kağıt haricinde her çeşit matbaa malzemelerini en iyi ve en hızlı şekilde sağlayan, müşterilerine 7/24 her türlü teknik destek ile hizmet veren, herkesin sevgi,

saygı ve güvenini kazanmış olan DELTA ROLL A.Ş.'nin kurucu ortağı ve Genel Müdürü Hakkı Tokat, Delta Roll kauçuk merdanelerinin kalitesinden ve teknik desteğinden büyük memnuniyet duyan birçok müşterinin, diğer matbaa malzemelerinin de İstanbul'da tedarik edilmesi konusunda yoğun istek ve talepleriyle karşılaşmıştır.

 

Uzun süren görüşmeler, Ar-Ge çalışmaları, yurtiçi ve yurtdışı çeşitli firmalarla gerçekleştirilen  video konferans ile toplantılar neticesinde önemli aşamalar kaydedilmiş ve en kaliteli matbaa malzemeleri ile Basım Sektörümüze en iyi hizmeti sağlayacak gerekli altyapı hazırlanmıştır.

 

Uzun yıllardır sektöre hizmet veren, birçok usta yetiştirmiş, sosyal medya ve dijital yayınlar ile workshop, seminer ve sempozyumlar, dergi makaleleri ve köşe yazılarıyla her platformda paylaşımlarda bulunmuş, yüksek tecrübe, bilgi birikimi ve know-how sahibi duayen ekibinin yanısıra Müşteri İlişkileri, Pazarlama, Satış, Teknik Destek, Muhasebe, Planlama ve Koordinasyon, Dış Ticaret, Bilgi İşlem, Ar-Ge, Kalite  Kontrol, Depolama, Sevkiyat ve Dağıtım elemanlarıyla birlikte geniş bir yapıya sahip olan SERVİS Matbaa Malzemeleri A.Ş. tüm kadrosuyla 2 Ağustos 2021 tarihi itibariyle Basım Sektörümüze hizmet vermeye başlamıştır.

 

SERVİS Matbaa Malzemeleri A.Ş. İstanbul Esenyurt'ta, DELTA ROLL A.Ş. ile aynı tesislerde, yönetimden müşteri ilişkilerine, pazarlama ve satıştan teknik servise,  muhasebeden Ar-Ge'ye, depolamadan sevkiyata kadar tüm hizmetleri sağlayacak şekilde planlanmıştır. Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara göre uygun koşullarda özel olarak depolanmakta ve bu konudaki gerekli tüm bilgiler müşterilerimizle ayrıca paylaşılmaktadır.

 

Ayrıca baskı kalitesi ile üretim verimliliğini doğrudan etkileyen merdane, mürekkep, hazne suyu, kalıp, blanket, katkı maddeleri ve baskı kimyasalları ile diğer malzemelerin aynı çatı altında ve tek elden sunulması, birbirlerini tamamlayan tüm bileşenlerin aynı ortak kalite standartlarında buluşmasını sağlamakta ve birbirini tamamlayan bu kalite uyumu gerek  müşterilerimiz, gerekse Basım Sektörümüz açısından da büyük avantaj yaratmaktadır.

 

Şirketimizin Ar-Ge bölümü baskı kalitesi ile üretimi ilgilendiren tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarıyla birlikte birçok yeni projelerin hazırlanmasına destek vermekte ve yeni ürünlerin geliştirilmesinde önemli katkılarda bulunmaktadır.

Ürün Grupları

Bizden Haberler

Servis Matbaa Malzemeleri ile alakalı tüm gelişmeler.

Image

Avrasya Ambalaj Fuarındayız